Kurumsal Tasarım

LOGO TASARIMI

Photoshop programında hazırlanan logo RGB formatında web sitesi, banner vb. uygulamalara uygun şekilde teslim edilir. istenildiği takdirde freehand (vektörel) formatta da hazırlanabilir.

(Formatlar: jpg – gif – tif – png.).

Logo Tasarım Çalışma Şeklimiz

» Logo tasarımın ilk aşamasında gerekli bilgi ve dökümanlar (logoda geçecek isim, firmanın faliyet alanı, özel renk ve grafik istekleri) alınır.

» Bu bilgiler doğrultusunda 10 tane farklı logo tasarımı 3 (üç) iş gününde hazırlanır.

» Hazırlanan logo çalışmaları size e-mail olarak gönderilir.

» Gönderilen logo tasarımlarında yapılması gereken son değişiklik var ise (renk, font vb..) revizyonları yapılır.

» Logo çalışması son halini aldıktan sonra Freehand formatında vektörel olarak, matbaa baskısı ve web ortamında kullanabileceğiniz şekilde iki farklı formatta CD olarak hazırlanır.

» CD aynı gün kargoya verilir. (Acil ihtiyaç halinde e-mail olarakta size ulaştırılır.)

NOT: Logo tasarım çalışmasına başlamadan önce verilen banka hesabına 99 TL havale yapılır. Ödeme alındıktan sonra logo tasarım ekibimiz sizinle iletişime geçer, logo tasarım süreci başlar.


Kurumsal Kimlik Tasarımı
  • Marka (isim) Bulma: Müşterinin talep ettiği kriterlerde Kurum ve hizmet adı oluşturmak.
  • Marka kimliği: Marka isminin bulunması, isim haklarının satın alınması, logo tasarımı, logotype tasarımı, logonun farklı alanlarda kullanımı, etikette, reklamda ve benzeri uygulamalarında kullanımı . kapsamaktadır.
  • Amblem, logo tasarımı, logo type tasarımı: Kurum kimliği oluşturan logo tasarımı bütünlük arz etmeli,sade,etkili ve akılda kalıcı,fark yaratıcı olarak tasarlanmalıdır.
  • Logo Tasarımı uygulamaları: Logo tasarımı’nın farklı kurumsal materyallerde kullanımı için özel boyut,renk ve açı gibi özelliklerde uygulanması.
  • Dosya, antetli kağıt, zarf, kartvizit tasarımı: Güçlü ve tutarlı bir kurumsal kimlik sunabilmek için gerekli kurallar ayrıntıları ile belirtilmeli ve ölçü ve renklerinin standart hale getirilmelidir.

NOT: Logo tasarım çalışmasına başlamadan önce verilen banka hesabına 299 TL havale yapılır. Ödeme alındıktan sonra logo tasarım ekibimiz sizinle iletişime geçer, logo tasarım süreci başlar.